Prihlásení účastníci 2019

Budimírsky polmaratón XXIII. ročník
Dĺžka trate: 21,1 km, Kumulované prevýšenie: +253 m

Meno: Priezvisko: Ročník: Kategória: Krajina: Klub / Tím: Bydlisko: Platba:
1. Dušan Goliaš 1974 M2   SVK Jaklovce Jaklovce Áno
2. Marek Zakuťanský 1980 M1   SVK Condition Club Valaliky Košice Áno
3. Patrik Marton 1983 M1   SVK Bez klubu Presov Áno
4. Viliam Struk 1962 M3   SVK x Prešov Áno
5. Irena Kobyľanová 1966 Z3   SVK x Kapušany Áno
6. Imrich Mihok 1954 M4   SVK o5 BK Furča – Košice Bidovce Áno
7. Jozef Lörinc 1982 M1   SVK o5 BK Furča – Košice Košice Áno
8. Karol Lukáč 1962 M3   SVK Maratónsky klub Košice Košice Áno
9. János Bogár 1964 M3   HUN HEGYALJA2050 Fancsal
10. Ildiko Varga 1960 Z3   HUN HEGYALJA2050 Fancsal
11. Petronela Školníková 1979 Z2   SVK WFM Košice Košice
12. Rastislav Kuľbaga 1974 M2   SVK COOLBAND KOSICE Košice Áno
13. Roman Pásztor 1972 M2   SVK BK Staré kone Prešov Veľký Šariš
14. Peter Bačík 1953 M4   SVK O5 BK Furča, Košice košice Áno
15. Zlata Semanová 1958 Z3   SVK O5 BK Furča, Košice košice Áno
16. Ondrej Biacovský 1954 M4   SVK ŠKB-Budimír Budimír Áno
17. Orest Babiak 1968 M3   UKR JM DEMOLEX Bardejov Uzhorod
18. Jana Juhásová 1976 Z2   SVK Enduro Tepličany, Active Life , Družstevná pri Hornáde Áno
19. Peter Sabol 1982 M1   SVK Freerunners Kosice Áno
20. Danica Božová 1963 Z3   SVK Bežecký klub Poprad/ Svit Mierovka Svit Áno
21. Ladislav Imrecze 1966 M3   SVK Druzstevna pri Horbade Druzstevna pri Hornade Áno
22. Luboš Hredzák 1987 M1   SVK Sečovce Sečovce
23. Zuzana Lengeňová 1979 Z2   SVK Enduro Tepličany, Active life Košice Sokoľ
24. Jozef Grega 1969 M2   SVK Košice Košice Áno
25. Peter Butkay 1993 M1   SVK Ele-pele Košice Áno
26. Štefan Mihalik 1954 M4   SVK Fulianku Fulianka
27. Marek Legemza 1975 M2   SVK Gulaš klub Snina Snina Áno
28. Pavol Pačuta 1978 M2   SVK Vranov/Lomnica Vranov nad Topľou
29. Matej Orság 1987 M1   SVK ŠK Budimír Košice Áno
30. Jaro Baláž 1958 M4   SVK ACTIVE LIFE Košice Košice
31. Tomáš Kamas 1976 M2   SVK TJ Tatran Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves Áno
32. Stanislav Tančák 1986 M1   SVK Crossfit Košice Košice Áno
33. Lóránt Gabri 1988 M1   SVK MBK Veľké Kapušany Veľké Kapušany
34. Marek Galajda 1990 M1   SVK Guláš klub Snina Snina Áno
35. Juraj Hudák 1975 M2   SVK Mirad Kojatice Kojatice Áno
36. Vladimír Lukčo 1962 M3   SVK Nováčany Nováčany
37. Milan Šoltýs 1972 M2   SVK Bežecky klub Poprad Batizovce Áno
38. Štefan Žugec 1960 M3   SVK Bežecky klub Poprad Batizovce Áno
39. Soňa Karabašová 1994 Z1   SVK Košice Košice
40. Vladimir Demjanovic 1974 M2   SVK Kosice Kosice
41. Ľuboš Mašlej 1983 M1   SVK TJ Topľan Lúčka Prešov Áno
42. Ján Peržel 1963 M3   SVK TJ Topľan Lúčka Krčúnovce Áno
43. Jozef Kostič 1962 M3   SVK Revuca Revúca
44. Marek Lukáč 1982 M1   SVK TJ Topľan Lúčka Košice Áno
45. Marián Katunský 1968 M3   SVK BK Steel Košice Košice
46. Szymon Gryboś 1985 M1   POL SK KOMPAS Košice Košice
47. Marcel Hadvab 1973 M2   SVK Guľaš klub Snina Snina Áno
48. Ján Timár 1979 M2   SVK Košice Košice
49. Ján Tužinčin 1974 M2   SVK O5 BK FURČA Košice
50. Anatoliy Malyy 1974 M2   UKR Malyy team Uzgorod
51. Michal Rusnak 1947 M4   SVK Secovce Secovce
52. radoslav hromek 1975 M2   SVK Kosice
53. Jan Chovanec 1952 M4   SVK Snina Snina Áno
54. Tereza Vargová 1974 Z2   SVK www.naturedecor.sk Košice
55. Michal Kostik 1963 M3   SVK Obec Cernina Cernina
56. PAVEL SIČÁK 1974 M2   SVK bez klubu KOŠICE
57. Peter Dujava 1980 M1   SVK VTJ VU 6335 PRESOV Jakovany
58. Jozef Kakaščík 1959 M4   SVK NW- Záborské Záborské
59. Peter Kohút 1977 M2   SVK OŠK Ludrová Ludrová
60. Stano Uhrin 1981 M1   SVK Prešovské amatere Prešov
61. Ján Mihalik 1978 M2   SVK Mihalik Košice
62. Alžbeta TISZOVÁ 1957 Z3   SVK TMS International Košice Košice
63. Beáta KOPČÁKOVÁ-Seligová 1980 Z3   SVK Metropol Košice Košice
64. Peter PRIBIČKO 1947 M4   SVK ŽSR Košice Košice
65. Peter Kulkovský 1990 M1   SVK Tvrdošín Tvrdošín Áno
66. VLADIMÍR BALOGH 1963 M3   SVK TJ Obal servis Košice KOŠICE
67. Pavol Madár 1951 M4   SVK Košice-Vyšné Opátske Košice-Vyšné Opátske
68. Pavol Madár 1951 M4   SVK TJ Obal servis Košice Košice-Vyšné Opátske Áno
69. Erik Onofrej 1981 M1   SVK O5 BK Furča Košice Kosice
70. JAN TOMCO 1956 M4   SVK MTC VYSNA SEBASTOVA PRESOV
71. Ladislav Seman 1988 M1   SVK Košice Košice Áno
72. Ľubomír Mikita 1974 M2   SVK Prešov Prešov Áno
73. Igor Hojda 1969 M3   SVK DANKAteam Košice
74. Marrin Blaščák 1990 M1   SVK CTK Čergov 25 Jakovany
75. Rastislav Fotta 1964 M3   SVK Prešov Prešov
76. Jana Fottová 1964 Z3   SVK Prešov Prešov
77. Marek Maurer 1978 M2   SVK Košice Košice
78. Gabriel Vince 1978 M2   SVK Košice Košice
79. Gabriel Tréfa 1975 M2   SVK Enduro Klub Tepličany Družstevná pri Hornáde



Veľká cena Budimíra VII. ročník
Dĺžka trate: 10 km

Meno: Priezvisko: Ročník: Kategória: Krajina: Klub / Tím: Bydlisko: Platba:
1. Adrian Jurem 1999 MB   SVK ŠK Kralovce Kráľovce
2. Juraj Fotul 0 M70   SVK 05 BK Furca Kosice Áno
3. Gabriela Dobešová 1983 ZB   SVK Budimír Áno
4. Anna Potoniecova 1970 ZB   SVK Košice Košice
5. Miroslav Čonka 1992 MB   SVK Košice
6. Lenka Snítilová 1985 ZB   SVK žiadny Budimír Áno
7. Nicol Vaľovská 1973 ZB   SVK Wild N Budimir
8. Zoltán Papp 1949 M70   SVK MBK Veľké Kapušany Veľké Kapušany
9. Timea Agardyová 1996 ZB   SVK MBK Veľké Kapušany Veľké Kapušany
10. Benjamin Puškárik 1965 MB   SVK MBK Veľké Kapušany Veľké Kapušany
11. Gejza Vargaeštok 1955 MB   SVK MBK Veľké Kapušany Veľké Kapušany
12. František STANEK 1945 M70   SVK MTC Vyšná Šebastová Vyšná Šebastová
13. Ján Kalata 1948 M70   SVK Unikov Bardejov Bardejov
14. Miriam Lovičová 1977 ZB   SVK ĽadoBorci Kráľovce